Málokomu se chce v horkém letním počasí nosit hodně make-upu. Nejenže jeho nanášení zabere hodně času, ale také se stává během chvíle nepohodlným. Ukážeme si, jak během několika minut vytvořit okouzlující letní líčení, ke kterému budete potřebovat pouze tři výrobky.

Nezdržujte se make-upem

Léto je obdobím, kdy je zbytečné nosit make-up. Radši nechte pleť dýchat. Pokud potřebujete pleť sjednotit a rozzářit, stačí nanést lehký pudr. Ideálně takový, který má matující účinek, abyste zabránili pocitu mastné pleti.

Nejlepší řasenkou je ta voděodolná

Pokud byste se měli vzdát všech produktů kromě jediného, rozhodně si nechte řasenku. Nejlépe tu voděodolnou. Krásně zvýrazní vaše oči a nerozmaže se ani když se namočíte nebo zpotíte. Při výběru řasenky se zaměřte hlavně na tvar kartáčku a štětiny.

Rozjasňovač je nutností

Rozjasňovač je multifunkční líčidlo, které v létě neodložíte. Pomůže od unavené pleti, dodá jí třpytivé odlesky a zvýrazní požadované partie. Nanášejte ho do vnitřní strany koutku oka, pod obočí, nad srdíčko rtů, na lícní kosti a na nos. Důležité je to nepřehnat. Proto vždy aplikujte prsty ne štětcem.