Jak nosit brože?

Jak nosit brože?

 

Šperkovnice každé ženy, obsahuje velké množství šperků, které pravidelně či čas od času, ozdobí její outfit a to ať již se vydává na nákupy do supermarketu či zda jí čeká společenská akce. Mnoho žen má kromě klasických šperků, ve své šperkovnici i brože, které se ovšem z nějakého důvodu zdráhají na své oblečení připnout. Proč? Nevědí, kam přesně brož umístit a mnohdy se i obávají toho, že se na danou akci brož nehodí či by celkový dojem z oblečení mohl vyznít úplně jinak, než bylo smýšleno. To je ovšem velká chyba. Brož je totiž možné umístit, na jakékoliv barevné pozadí, vás jen napadne. Vaší fantazii se v tomto případě meze nekladou, brož přece budete nosit proto, aby byla vidět, není tomu tak?

Pravá či levá strana klopy?

Éra našich babiček byla zvyklá nosit brože výhradně na pravé či levé straně klopy. Velmi často ženy rovněž nosily brože mezi límečky u krku a halenka či blůzka poté dosáhla úplně jiných rozměrů. V dnešní době je samozřejmě brože možné nosit úplně stejným způsobem, jako v dobách dávno minulých. Pokud se nebojíte experimentovat, poskytnou vám brože i dokonalou náhradu za knoflíček u oblečení. Brož se dále dá umístit na krásné večerní šaty či na záda u šatů, které mají široký rozparek. Pokud navíc máte smysl pro detail, brož můžete ozdobit také proužkem látky a umístit si ji na krk, namísto náhrdelníku.

Službu udělají na kabelce opasku i kozačkách

Velmi netradičně a přesto vkusně mohou brože vypadat i na vašich kabelkách, opascích u kalhot či kozačkách. Stačí se jen nebát upustit uzdu své fantazii a rozmyslet si, kam a jakou brož umístíte. Pokud se nebudete cítit ve své kůži tehdy, dáte-li si brož na límeček u halenky, jednoduše ji připněte na svou kabelku či opasek u kalhot. Vynikne stejně tak skvěle, jako na jakémkoliv jiném místě. Brože jsou tu přece od toho, aby nám dělali radost a ne aby nás uváděli do nepříjemných pocitů v momentě, kdy se bojíme dát na odiv.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *