Jak vybírat a zároveň nosit náramky?

Jak vybírat a zároveň nosit náramky?

Každou ženu vždy velmi mile potěší jakýkoliv šperk. Je přitom naprosto jedno, zda daný šperk dostane žena darem či si ho sama pořídí. Šperkovnice nejedné dámy se poté hemží různými prstýnky, náušnicemi a řetízky všeho druhu. Možná ale dnes valná většina žen upouští od velmi půvabných náramků, které často vymění za chytré hodinky, jenž po většinu dne nesundá z ruky. Přitom je to obrovská škoda a to zejména z toho důvodu, že náramky dokonale podtrhují ženskost a tudíž by nebylo od věci, jeden či dva náramky do své šperkovnice opět zařadit.

Jak vybrat velikost náramku?

V dnešní době velmi milujeme nákupy přes internet. Z tohoto důvodu tak odpadá možnost, si náramek fyzicky vyzkoušet. V tomto případě je tak velmi vhodné vědět, jak správnou velikost náramku odhadnout. To lze udělat velmi jednoduše a to tak, že si pomocí krejčovského metru změříte obvod ruky, na které chcete náramek nosit a k tomuto číslo přičtete ještě 10 mm. Velikost dámských náramků se vesměs pohybuje v rozmezí okolo 18 až 19,5 cm. U mužského pokolení jsou tyto míry o něco větší, a sice zhruba 19 až 23cm. Pokud ovšem chcete náramek někomu věnovat a nejste si tak úplně jistí jeho mírami, vždy lze náramek buď vrátit či popřípadě změnit jeho velikost.

Jak náramky nosit?

Základním pravidlem pro nošení náramků je, aby vás nikde neomezoval. Pokud vám bude náramek příliš velký, bude vám nejen vadit při běžných činnostech, nýbrž ho můžete i ztratit. Pokud zvolíte naopak náramek, který bude příliš mohutný, může vás při některých činnostech rovněž velmi omezovat. Pravidlem tak zůstává, že pokud máte kratší ruce, měl by váš náramek vypadat jednoduše a hlavně nenápadně. V opačném případě vaše ruka bude vypadat o poznání kratší, než ve skutečnosti je. Robustní náramky zase naopak mohou silnější ruce velmi zbytečně ještě zesílit, což si asi nikdo z nás nepřeje. V tomto případě se tak rovněž vyplatí volit spíše jemnější šperky.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *