Jak vybírat šperky pro ženu?

Jak vybírat šperky pro ženu?

Když se muž zamiluje do ženy, nejde mu v podstatě o nic jiného, než ji udělat šťastnou. Snaží tak ze všech sil, naplnit veškeré její touhy a přání a nehledí přitom doleva ani doprava. Nejčastěji se tak muži snaží ženě zavděčit smyslným šperkem, kterým rozhodně žádné něžné stvoření nepohrdne. Vybrat ovšem takovýto šperk, může být mnohdy oříšek. Šperky pro ženu, tak vždy vybírejte s rozmyslem a s chladnou hlavou.

Vaše pozornost se vám vyplatí

Pokud jste k ženě pozorní, dalo by se říci, že ji dobře znáte. Pokud si totiž všímáte detailů, vkusu a zejména také šperků, které již samotná žena nosí, nemůžete při výběru vhodného šperku pro ni, šlápnout vedle. Všímat si toho, co se ženě líbí a jaký má vkus na šperky, vám totiž výběr ve zlatnictví do značné míry ulehčí. Pokud ovšem ženu teprve poznáváte a netroufáte si na to, abyste jí vybrali nějaký šperk, zkuste vymyslet malou lest, která bude spočívat v tom, že ženu vezmete například k výloze zlatnictví a ona sama od sebe projeví své touhy a přání.

Povaha ženy vám leccos prozradí

Dává vaše žena přednost volnému stylu oblékání, různým sportům a jiným volnočasovým aktivitám? V tom případě volte šperky, které jsou do značné míry jemnější a méně zdobené. Šperk jí totiž nemůže překážet při jejích běžných aktivitách, není tomu tak? Pokud ovšem vaše drahá polovička dává ráda své šperky na odiv, obléká se tak, aby bylo na první pohled patrné, že má vkus a v hezkých špercích si libuje, zvolte pro ni daleko troufalejší šperk a to například více zdobené náušnice či řetízek s velkým přívěskem. Rovněž vždy raději volte při svém výběru stříbro či bílé zlato, což ovšem nemusí být zákonitým pravidlem.

Pokud tedy chcete potěšit svou novou lásku či vaši partnerku, se kterou již nějaký ten čas žijete, vsaďte při výběru zejména na svou intuici a v neposlední řadě také na hlas svého srdce.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *