Jaké šperky se hodí ke svatebním šatům?

Jaké šperky se hodí ke svatebním šatům?

Každá nastávající nevěsta si před svatebním dnem láme hlavu nad tím, jaké svatební šaty by měla na tento jedinečný den obléci. Často si ovšem nevěsta vůbec neuvědomuje, že nejen svatební šaty, nýbrž i šperky, které v tento den bude mít na sobě, budou ve svatebčanech vzbuzovat obrovský zájem. Jak tedy vybrat vhodné šperky tak, aby podtrhly krásu samotné nevěsty a její úžasné svatební šaty vhodně doplnily?

Materiál šperků volte podle barvy svatebních šatů

Barva svatebních šatů hraje při výběru vhodných šperků významnou roli. Pokud se budete vdávat v šatech v barvě slonoviny, neuděláte chybu zlatými šperky, které na tuto jedinečnou barvu vhodně upozorní. Pokud naopak budete dávat přednost klasickým bílým šatům, chybu neuděláte šperky stříbrnými či v barvě platiny. Pozor si dávejte i na výrazné zdobení šatů, které je třeba doplnit decentnějšími kousky šperků, kdežto šaty bez aplikací si mohou dovolit výraznější šperky.

Vhodný náhrdelník je základ

Budete mít na své svatbě šaty bez ramínek? V tom případě si s podobou náhrdelníku nemusíte až tak příliš lámat hlavu. Každý totiž bude na vaší šíji vypadat nádherně. V tomto případě si namísto náhrdelníku můžete dovolit klidně i delší náušnice, které upozorní na váš tenký krk a zároveň šaty decentně doladí. Šaty, které mají výstřih do V, si zase zaslouží náhrdelník s jemnou aplikací a to buď s malou perlou či s polodlouhým přívěskem. V případě, kdy máte své šaty zdobené celou řadou krajek a volánků, zaměřte se u náhrdelníku na klasický jemný styl a uzdu své fantazii upusťte u náramku a náušnic.

Méně, znamená více

I v tomto případě se držte zlatého pravidla, kterým je, že méně je někdy naopak více. Vrstvit šperky se v případě svatebního dne příliš nehodí a celkový dojem z vašich svatebních šatů by mohl, ač budou sebevíc krásné, budit rozpačité pocity. Tudíž se vyplatí se zaměřit na detail šperků, jejich barvu a především také na materiál, který je základem úspěchu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *