Ozdobte své prsty na nohou prsteny

Ozdobte své prsty na nohou prsteny

Nosit alespoň jeden prstýnek na ruce, je zvyklá téměř každá žena. Jednat se přitom nemusí vyloženě o prstýnek snubní či zásnubní. Kam ovšem prstýnek usadí žena málokdy, je noha. Přičemž i ta může vypadat skvostně a to za předpokladu, že jí ozdobíte prstýnkem na nohu. A pozor, tento trend nemá privilegium pouze v letních měsících, nýbrž i v zimě se tyto prstýnky na vašich nohách mohou objevit a to například tehdy, odskočíte-li si od domácích povinností na ples, Vánoční akci či dokonce oblíbený firemní večírek.

Za jakých okolností prstýnky na nohou nosit?

Pokud vaše nohy vypadají, jako by za sebou měli měsíční pochod džunglí, jistě nebude vhodné takovouto nohu zdobit prstýnkem, který by na nedokonalosti naopak zbytečně upozornil. Pokud ovšem o své nohy pečujete stejně dobře, jako například o své ruce, jistě se vám bude jeden takový prstýnek na noze krásně vyjímat. Upravené nohy s dobře vyřešenou manikúrou, jsou totiž základem úspěchu. Není třeba svěřovat své nohy profesionálním pedikérům, nýbrž je vhodné jim trochu lásky a péče přece jen věnovat. Zaslouží si to, nemyslíte?

Jak prstýnek na nohu zvolit?

Prstýnek na nohu vždy volte s ohledem na velikost vašich prstů na noze. Prstýnek by vás na noze neměl nikterak omezovat. Nikde by vás neměl tlačit ani vám překážet. V opačném případě je nasnadě prstýnek vyměnit za jiný. Nepřejete si přece, aby vám prstýnek způsobil zbytečné puchýře či otoky nohou. Vybírat si přitom můžete hned z několika druhů materiálu, a sice z chirurgické oceli, stříbra či dokonce zlata. Tyto kousky navíc pořídíte v jakémkoliv klenotnictví, dobré bižuterii, drogerii či dokonce v salónech, ve kterých se provádí piercing, kde tyto netradiční šperky rovněž nabízejí. Tyto netradiční a mnohými opomíjené šperky lze rovněž velmi výhodně objednat i z internetových e-shopů.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *