Přívěsky s příběhem, které nás baví

Přívěsky s příběhem, které nás baví

Vzpomínky na důležité okamžiky v našich životech, je třeba si uchovávat a to nejen v paměti. Symbolizovat je mohou kupříkladu různé přívěsky, které mohou značit například narození dítěte, svatbu či pouze a jen vaší momentální náladu. Takovéto přívěsky jsou v současné době velmi populární a tak jejich variabilita nezná mezí. Nosit na své ruce překrásný náramek, který zdobí písmeno, značící iniciály námi velmi blízkého člověka, chce jednoduše každý. Pokud navíc písmenko doladíte kupříkladu symbolickým korálkem se stromem života či příznačným srdíčkem, stane se váš náramek jedinečným a neokoukaným. Vaší fantazii se v tomto případě meze rozhodně nekladou.

Každý má svůj vlastní příběh

Sestavit si vlastní náramek dle své fantazie, je tím nejlepším způsobem, jak se odlišit od ostatních. Je naprosto jedno, jaké korálky či přívěsky na svém náramku zkombinujete. Pokud máte rádi decentní šperky, vystačíte si s jedním klasickým písmenkem či korálkem, který bude symbolem vaší lásky k někomu blízkému. Pokud naopak patříte mezi vyznavače okázalejší módy, vaší ruku může zdobit hned několik symbolickým přívěsků. Každý z nás má svůj vlastní životní příběh a vnuknout ho do jednoho padnoucího náramku, je tím nejlepším možným způsobem, jak tento příběh navždy uchovat ve svém srdci.

Stříbro, zlato či chirurgická ocel?

Pokud si vyberete základ pro náramek, dobře si promyslete, z jakého materiálu by měl být. Přívěsky by totiž měli být vždy z toho samého materiálu, jako samotný náramek. Kombinovat zlatý náramek se stříbrnými přívěsky, není příliš moudré. Zvolte si tak základ pro náramek buď ze stříbra, zlata či z chirurgické oceli a pak už jen nechte pracovat vaší fantazii a vytvořte si na své ruce příběh, kterým potěšíte nejen sebe, ale i své blízké. Náramek rovněž můžete někomu blízkému darovat a nechat ho utvářet si svůj vlastní, životní příběh.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *