Stylové manžetové knoflíčky

Stylové manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky patří mezi vytříbený šperk, o jehož prestiži netřeba dlouze hovořit. Manžetové knoflíčky naleznou své uplatnění v manžetách u košil, jimž dodají elegantní vzezření. Každý speciální večer si tak rozhodně zaslouží svůj vytříbený a originální manžetový knoflíček.

Jaké manžetové knoflíčky si pořídit?

Pokud si chcete pořídit manžetové knoflíčky, jistě byste na nich neměli šetřit. Přece jen se tento šperk hodí na významnější společenské události či do zaměstnání, ve kterém se lpí na přísném dress codu. Vždy je tedy vhodné před samotnou koupí zvážit, na jakou příležitost si manžetové knoflíčky budete brát a k čemu ho budete nosit. Výběr vhodného kovu, je neméně důležitý. Zlaté, stříbrné či dokonce platinové knoflíčky, jsou samozřejmostí. K běžnému nošení je třeba zvolit samozřejmě levnější model knoflíčků a to například ty, které jsou z nerezové oceli. Významnější události si žádají knoflíčky ze zlata či z levnějšího stříbra.

Jaké knoflíčky se hodí na jakou příležitost?

Čeká vás jistá slavnostní událost, jako například promoce, výročí, ples či svatba? V tom případě volte z výraznějších třpytivých a zářivých knoflíčků, které jsou osázeny diamanty či jinými kamínky. Vhodné jsou knoflíčky platinové či zlaté a to s různými druhy drahokamů. Uvažovat můžete v tomto případě o gravíru na přání, který bude váš knoflíček zdobit.

Do zaměstnání naopak volte manžetové knoflíčky v matnějších barvách. Měli by být méně výrazné a spíše více konzervativní. V zaměstnání tento šperk musí vypadat decentně a také profesionálně. Stříbrný, zlatý či platinový knoflíček s kamínkem či monogramem, bude sázkou na jistotu. Vždy se zaměřujte rovněž i na to, jaké další šperky na sobě máte. Manžetové knoflíčky by se s nimi poté, mohli nepěkně tlouci, o což jistě nikdo nestojí. Méně je totiž někdy skutečně více.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *