Po dni plného pohybu v Hájenka Parku si odpočiňte a dobře se najezte v (ne) kavárně a bistru La Foret. Najdete ho v srdci jižní Moravy, asi 6 km od Valtic. A ať už máte chuť na něco speciálního, nebo dáte přednost klasice otestované časem, v La Foretu si přijdete na své.

Bistro leží na kraji lesa, v blízkosti lanového centra a dětského hřiště. Vaše děti si tak můžou hrát zatímco vy budete relaxovat u jídla a pití.

A co si v bistru u Valtic objednat?

Na jedné straně můžete vyzkoušet gastro zážitek v podobě cappuccina s 22 karátovým zlatem nebo ochutnat netradiční jídla jako avokádový salát, Burrata salát, pršutový toust se salátem a další. Zkrátka nepřijdou ani milovníci sladkého – toust Lady Nutella, lívanečky s malinovo-vanilkovým přelivem nebo Germknodel, tedy alpský knedlík plněný povidly. Mezi oblíbené klasiky patří hranolky, párek v rohlíku, smažený sýr, kuřecí stripsy nebo tři různé druhy pizzy.

I nápojový lístek je bohatý a rozmanitý. Kromě klasických nealkoholických nápojů můžete vyzkoušet domácí limonády a čaje, speciální míchané nealkoholické drinky a nebo dokonce jeden ze tří druhů milkshaků. Seženete zde také kávu, teplou i ledovou, a čaje dle aktuální nabídky. A jestliže chcete něco alhokolického, tak vás určitě potěší výběr z několika druhů piv a vín. Fanoušci míchaných drinků mohou vybírat hned ze čtyř různých nápojů.

Plánujete-li v Hájenka Parku uspořádat akci pro více lidí – od svatby až po pracovní teambuildingy – v bistru u Valtic se postarají o catering. Ten může v případě zájmu nabrat i podobu venkovního grilování. Bistro je otevřeno ve stejnou dobu jako lanové centrum.