Černá barva v šatníku má hned několik výhod. Krom své nesporné nadčasovosti je i velmi elegantní. Právě díky těmto vlastnostem jí mnozí lidé dávají přednost a používají ji jako základní prvek svého šatníku. Nebo naopak existují lidé, kteří se jí vyhýbají a preferují veselejší barvy. Podobně jako u všeho v módě, i při nošení černé platí určitá pravidla. Ale zároveň není nutné se jí ani obávat. Protože tuto barvu je možné kombinovat v podstatě do nekonečna, rozhodně se s ní nebudete nudit. 

Celočerný outfit. Jak na něj?

 

V dřívějších dobách by to možná znělo až nepřijatelně vyjít celý v černém. Ale to už dnes neplatí. Celočerné outfity jsou naopak velmi módní. Je možné je nosit skoro vždy a všude. A ačkoliv se může zdát , že s černou nemůžete udělat chybu, i zde si dejte pozor na jednu věc. Aby vaše kombinace oblečení nevypadala nudně a bez nápadu. Proto se je nebojte zkombinovat s výraznými šperky nebo doplňky. Váš outfit to krásně oživí a ozvláštní.

Vhodná příležitost

 

Černá barva je nejen elegantní, ale hlavně slavnostní. Proto se na některé příležitosti hodí více než na jiné. Třeba na svatbu to není to pravé, ale například do divadla, na ples nebo na večírek s ní nemůžete šlápnout vedle. Černá sluší všem a zalichotí každé postavě. Rozhodně není důvod se jí obávat.