Horké letní dny jsou tu a s nimi přichází také změna šatníku. Cokoliv, co není vzdušné, lehké a příjemné na nošení, se pomalu odsune dozadu skříně. Co však budou největší hity letošního léta? Dneska si představíme několik kousků oblečení, které prostě musíte v šatníku mít.

 

Dlouhé sukně jsou letním hitem

Dlouhé sukně jsou toto léto doopravdy v kurzu. Nejoblíbenější jsou skládané sukně do pasu. Přidejte k nim jednoduchý nebo vzorovaný top a máte ideální letní outfit. Ten bude příjemně vzdušný a rozhodně se v něm nebudete potit. U dlouhých sukních je dobré dát si pozor na jednu věc – opticky totiž zkracujou postavu. Pokud jste tedy spíše menší, zvolte raději sukni po kolena. Dosáhnete s ní lepšího efektu než se sukní dlouhou.

 

Bez šortek to nejde

Šortky patří mezi velmi praktický kousek šatníku a rozhodně by vám neměly doma chybět. Jsou pohodlné, velmi lehce kombinovatelné a nadčasové. Vždycky budou v té či oné podobně v módě. Pokud hledáte nějaké zajímavé šortky, zkuste krajkové. Letos jsou hitem a při volbě správného topu působí společensky. Nemusíte se je tedy bát vzít do práce.

 

Šaty nezklamou

Nejjednodušším způsobem, jak vyřešit outfit v létě, je vzít si šaty. Obchody jsou touto dobou plné a prodávají se v tak širokém spektru vzorů a střihů, že si vybere každý. Vybírejte především podle svého vkusu. Je tedy jen na vás, jestli chcete hladké jednobarevné šaty, nebo zkusíte něco výraznějšího. U šatů je důležité jenom to, aby dobře seděly a lichotily vaší postavě. 

 

 

Sluneční brýle jako ochrana očí a doplněk

Když člověk v létě uvažuje nad tím, jaké doplňky k outfitu zvolit, nabízí se jednoduchá odpověď. Sluneční brýle. Ty jsou nejen důležitá ochrana očí před slunečními paprsky, ale také slušivý módní doplněk. Pokud patříte mezi lidi, kteří slunečními brýle nosí neradi, protože se v nich necítí dobře, můžete si dát jenom do vlasů. I tak budou vypadat stylově. Jinak při výběru doplňků se hodí začínat od jednoho výrazného a k němu pak ladit všechny ostatní, které už budou menší.

 

Zaexperimentujte si s kabelkami

Převládá všeobecný mýtus, že kabelka musí ladit s obuví. Není to však úplně pravda. Kabelku můžete totiž ladit nejen s botami. Může to být klidně s páskem nebo s jinými výraznými doplňky. Zároveň se nebojte jít do barev. Je sice pravda, že když zvolíte černou kabelku, nemůžete se splést. Ta jde jednoduše ke všemu. Ale je léto a to je období barev. Nebojte se tedy sáhnout po výrazné barvě – takové která podtrhne váš outfit a zaujme.