I když zimní móda v podobě tlustých kabátů a bund nedává velké stylingové možnosti, i v zimě můžete vypadat skvěle. Dnes si představíme několik tipů, jak toho dosáhnout a také si ukážeme, co vám nesmí v šatníku na zimu chybět. 

 

Klasická stylizace

Jako první si musíme připomenout roky osvědčenou kombinaci, se kterou v zimě nic nezkazíte – černá a bílá. Největší výhoda této kombinace je především v tom, že vám umožní do outfitu přidat odvážnější doplňky, které vše ozvláštní a trochu rozveselí.

Navíc černou a bílou můžete vzít, i když vás čeká důležitá pracovní schůzka nebo třeba večírek. Prostě jakákoliv formální akce. A opět můžete zvolit nějaký zajímavý doplněk – šperk či kabelku.

 

Nebojte se ani sukní

Ačkoliv se někdo může zdráhat nosit v zimě sukni, není k tomu rozhodně důvod. Stačí vše správně zkombinovat tak, aby vám nebyla zima. První věcí jsou vysoké kozačky, nejlépe zateplené. Ty vás spolu s punčochami budou chránit proti mrazům. Další nutností je samozřejmě dlouhý kabát. Zahřeje tam, kam se kozačky již nedostanou a také hezky zvýrazní postavu.

 

Doplňky nesmí chybět

V zimě máme ve sféře doplňků bohatý výběr. Kromě kabelky mezi ně patří také čepice, šála nebo rukavice. Aby outfit působil uceleně a perfektně sladěně, volte doplňky ve stejné barvě. Pokud to tak ale nejde, vždy se snažte sladit kabelku s boty a šálu s rukavicemi a čepicí. Na druhou stranu, pokud máte vzorovaný kabát či bundu, vždy volte doplňky decentní, jednobarevné. Jinak bude celá kombinace působit moc divoce.