Džínové bundy jsou univerzální a nesmrtelný kousek, který se hodí do každého šatníku. Skvěle doplní mnoho outfitů a navíc z nich vykouzlí něco neobvyklého. Stačí se ji naučit správně nosit a kombinovat. Pokud to dokážete, celkem jednoduše zařídí, že budete vypadat stylově a ležérně. Jak tedy na džínové bundy?

 

Překvapte s tepláky

Většina z nás si tepláky nespojí s velmi elegantním nebo stylovým oblékáním. Ale ani to nemusí být pravda. Pokud se nechystáte na žádnou oficiální akci nebo někam do společnosti, tepláky vám mohou dobře posloužit. A víte jak? Tím, že je zkombinujete s džínovou bundu. Ta dodá, i tak obyčejnému outfitu jako jsou tepláky a bílé tričko, úplně nový rozměr. Najednou můžete jít ven v pohodlném oblečení a zároveň vypadat dobře.

 

Zachránce během svatební hostiny

Každá svatební hostina se zpravidla protáhne až dlouho do noci nebo až do rána. A zvlášť pokud jde o venkovní akci, pozdní hodiny nejsou co do teplot velmi příznivé. Může se celkem rychle ochladit a najednou krátké šaty nemusí být úplně to nejlepší. Co tedy s tím? I zde vás zachrání džínová bunda. Je pohodlná, není dlouhá – nebude tedy překážet – a hodí se k jakýmkoliv šatům i barvě. Zvlášť když se takto pozdě už na žádný dresscode nehraje. Sáhněte tedy v klidu po tomto uvolněném a stylovém kousku.

 

K šatům i k oversized

Jak už bylo řečeno o odstavec výše, džínová bunda skvěle padne k šatům. A to prakticky ke každým. Může se například zdát, že k jemným květovaným šatům, nemůže ošoupaná džínovina uspět, ale není to pravda. Tato nezvyklá kombinace vytvoří úžasný výsledek, který rozhodně není okoukaný nebo nudný. Podobně půjde džínová bunda prakticky ke všem vzorům i střihům. Včetně velmi populárního oversized. Nebojte se tedy po ní rozhodně sáhnout.