Sháníte chytré hodinky, které s vámi udrží krok i při intenzivním tréninku a zároveň budou vypadat dobře při každodenním nošení? Pokud odpověď zní ano, je právě pro vás tento článek. Připravili jsme si pro vás několik spolehlivým modelů dámských sportovních hodinek, které můžete nosit při každé příležitosti a které velmi přesně změří vaši denní aktivitu.

 

Amazfit GTS 2 mini

Amazfit GTS 2 mini recenze

Amazfit GTS 2 jsou hodinky, které nadchnou velkým bezrámečkovým displejem s funkcí Always-on. Navíc potěší sportovce s více jak 70 sportovními režimy, které umožní každému se ve svém oblíbeném sportu či cvičení neustále zlepšovat. Samozřejmostí je vybavení jako monitoring srdečního tepu, stresu, měření saturace kyslíku v krvi a kontrola kvality spánku. Dámy jistě ocení funkci hlídání menstruačního cyklu. Pozadu nezůstala ani vizuální stránka hodinek – k dispozici je více než 50 vzhledů ciferníků a je možné si obstarat různě barevné silikonové řemínky.

 

Garmin vívoactive 4S

Garmin Vívoactive4S RoseGold/ Band recenze

Tyto elegantní hodinky je možné díky menším rozměrům a minimalistickému designu vzít jak do práce, tak na sport. Pro sportovce je určena řada sportovních režimů, stejně jako měření srdečního tepu. Hodinky ohlídají také kvalitu spánku. K dispozice je řada vyměnitelných řemínků, díky kterým si každý přizpůsobí hodinky svému vkusu.

 

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 40mm recenze

Další chytré sportovní hodinky tentokrát z rodiny Apple. Mají všechny obvyklé funkce – nepřetržitě sledují srdeční tep a v případě zájmu vygenerují vlnový průběh EKG, na základě úrovně okysličení krve vyhodnotí, zda je ten den vhodné cvičit a také monitorují spánkové rytmy. Měří sportovní výkony a zaznamenávají osobní rekordy, které uživatel může sdílet se svým okolím. Na výběr je z jednoduchého a pleteného řemínku a z velkého množství ciferníků.

 

Armodd Candywatch Premium

Armodd Candywatch Premium recenze

Armodd Candywatch vynikají především svým elegantním designem a vyniknou i na formální společenské akci. Nezaostávají ani co se týče výbavy. Zaznamenávají denní aktivitu, spánek, monitorují menstruační cyklus a mají mnoho sportovních režimů, se kterými souvisí měření tlaku a tepové frekvence. Na výběr je z 5 velmi netradičních ciferníků, které rozhodně neujdou pozornosti.