Hnědý kabát je letošní sezónu opět na špičce popularity. A ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, zapojit ho do běžného nošení není tak těžké. Možnosti úprav a kombinací jsou téměř nekonečné, v článku si jich několik představíme. 

 

Elegantní vzhled

Pokud potřebujete něco elegantnějšího (do společnosti nebo třeba do práce), zkombinujte hnědý kabát s černými kalhotami. Míra formálnosti je v tomto případě dána především kalhotami – jiného efektu dosáhnete s černými džíny a chinos kalhoty. Podobně stylově budou v této kombinaci vypadat tmavě hnědé kalhoty. Ideálně doplněné černými koženými nebo semišovými boty.

Hnědý kabát funguje dobře nejen s mnoha barvami, ale také s tkaninami různých struktur. Ležérně, přesto elegantně, bude takto působit šedá tvídová sukně. Místo sukně zafungují i pletené šaty.

 

Ležérní vzhled

Pokud hledáte něco pohodlného, co budete moci nosit každý den, vyzkoušejte kombinaci hnědého kabátu s klasickými džíny. Volné, upnuté, světlé nebo tmavé – to záleží na vašich preferencích. Jestliže upřednostňujete sukni, zvolte nejlépe džínovou midi. Obojí doplňte pohodlnými teniskami. A jestli vám nevadí trochu experimentování s módou, zvolte monochromatický outfit. Zkombinujte různé odstíny hnědé a béžové. Jednobarevné oblečení rozhodně neujde pozornosti okolí.

 

Doplňky

Hnědý kabát si zaslouží také vhodné doplňky. Chcete-li působit elegantně zvolte velkou šálu v neutrálních barvách (černá, béžová nebo bílá). Naopak ležérnost outfitu podtrhnete šálou s puntíky, proužky nebo ve výrazných barvách.

Co se týče šperků, nejvíce se hodí ty zlaté. Tato barva zdůrazní teplé bronzové tóny. Nebojte se sáhnout po výrazných náušnicích nebo silnějším řetízku. A nezapomeňte ani na vlasové doplňky – sponky i čelenky jsou nyní rozhodně v módě.