Vždy když nastanou teplé dny, jistě přemýšlíte nad tím, jakými kousky doplnit váš letní outfit. A co si pořídit šortky? Tento kousek šatníku je velmi variabilní a stejně jako sukni, i jej můžete doplnit halenkou, tričkem či topem. Pokaždé vykouzlíte jiný, a hlavně dokonalý, outfit.

Trendy šortky do každého šatníku

Tento kousek oblečení je vhodný pro jakoukoli věkovou kategorii, jen je potřeba zvolit ten správný model. Jaký tedy vybrat?

  • Bermudy – trendy letní dlouhé šortky – Tento typ končí těsně nad koleny a má volnější střih. Je tedy vhodný pro ženy, které mají drobné vady v oblasti horní části nohou. Pokud je doplníte tílkem, tričkem či topem a sakem, bez obav v tomto outfitu můžete vyrazit na do práce nebo na obchodní schůzku.
  • Džínové šortky – Velmi módní kousek letního šatníku. Chcete-li získat kousek opravdu trendy, ustřihněte si nohavice vašich džínsů, kraje nemusíte ani zakládat, a ihned budete mít trendy kousek. Doplňte jej topem, halenkou splývavou, s krajkami či volánem a budete IN po celé léto.
  • Letní šortky s vysokým pasem – Teno kousek oblečení opticky prodlouží vaše nohy. Vybírat si můžete z celé řady různých modelů. Pokud chcete outfit elegantního vzhledu, sáhněte do nabídky šortek s kratšími a volnějšími nohavicemi, které spíše připomínají sukně. Jsou nejen pohodlné, ale dokonale dají vyniknout úzkému pasu. Jako doplněk můžete zvolit top, halenku, tílko či tričko se stahovacími šňůrkami.
  • Šortky kožené – Nejsou sice vhodné do tropických letních dnů, přesto si je můžete během léta užívat a to především pokud se chystáte na setkání s přáteli či do společnosti během večera. Pokud je doplníte o bílou košili či halenku, budete vypadat neodolatelně. Pokud se chystáte si kožené šortky pořídit, raději sáhněte do nabídky modelů, jež jsou volnější kolem stehen.