Jaro se pomalými kroky blíží a s ním i oblíbená chvíle, kdy bude možné odložit tlusté kabáty a velké šály. Opět nastane období sukní, lehkých bund, košilí a barevných lodiček. A co tedy obléct do teplejších dnů? Máme pro vás několik tipů, se kterými zazáříte.

 

Dlouhé rukávy

Ačkoliv se na jaře objevují první teplé sluneční paprsky, ještě pořád to není na krátké rukávy. V ramínkových letních šatech nám ještě bude zima. Volte proto raději dlouhé rukávy a teplejší svetry. Rozhodně vsaďte na koženou bundu, ve které vám bude teplo a navíc je velmi stylová. Vedle kožené bundy je ještě základním kamenem šatníku pro toto období džínová bunda a trenčkot.

 

Čas na sukně

Jaro doslova vybízí k tomu oprášit sukně. Zprvu ty delší – nejlépe v midi délce. Rozhodně zazáříte v plisovaných sukních. Skvěle se hodí k džínové nebo kožené bundě, o kterých již byla řeč. Pod bundu nebo kabát klidně sáhněte po košilích nebo i rolácích. Ty vám přikryjí krk a už nemusíte mít šátek. Vyzkoušejte trička nebo halenky nedbale zastrčit do kalhot nebo sukně a tím povznést svůj look na novou úroveň.

A díky tomu, že je o jaro, nebojte se barev. Volte ty výrazné, odvážné a kombinujte je dohromady. Zároveň se nevyhýbejte ani proužkům, volánkům, kostkám nebo květům. Všechno je možné. A pokud jde o doplňky, nezapomeňte na výraznou kabelku a sluneční brýle.