S příchodem podzimu začíná nový školní rok a to je pro mnoho rodin s dětmi obdobím nákupům. A nejde jen o nákupy sešitů, učebnic a školních pomůcek, ale také nového oblečení a bot. V dnešním článku si proto představíme, co se bude letošní podzim nosit a v čem vaše děti vyniknou. 

 

Barvy, které poletí

Opět se na podzim můžeme těšit na to, že poletí obvyklé barvy jako je hnědá nebo béžová. Pokud mají vaše děti nějaké oblečení v těchto barvách a stále se jim líbí, rozhodně jim je nechte. Podobně bude stále stylová nesmrtelná dvojice barev černá a bílá. Ty mohou být perfektním základem každého outfitu. Hledáte-li něco, co bude pro letošní rok typické, tak tím něčím jsou výrazné odstíny žluté, červené, fialové a fuchsiové. Přitom stačí mít jen několik kousků oblečení v těchto odstínech. Jedním z nich pak oživíte celý outfit

 

Co pro dívky

Oblečení na dlouhé sezení ve škole by mělo být hlavně pohodlné. Ale nemusí to být ani na úkor jejich stylovosti. Letošním hitem bude rozhodně oblečení z umělé kůže – bundy, košile, sukně, kalhoty a šaty. Nosit se budou také pletené svetry. Dlouhé, krátké, široké nebo i vypasované. Stále budou v módě široké, volné kalhoty, které můžete doplnit krátkou bundou nebo blejzrem.

 

Co pro chlapce

Podobně jako u dívek bude výběr široký. I jim můžete pořídit volné kalhoty a doplnit je třeba vestou. Nemůžete je ochudit ani o velmi populární kousek – o mikinu. Je velmi pohodlná a univerzální a neměla by chybět v žádném šatníku. Na chladnější dny se bude hodit prošívaná bunda nebo vintage svetr.