Léto je neodmyslitelně spojené s teplým počasím a koupáním. A k tomu patří i plavky. Všude se to jenom hemží dvoudílnými plavkami ve všemožných barvách a se různými vzory. Je toho všude tolik, že to někomu může začít připadat ohrané. V tomto pak můžou přijít na pomoc plavky jednodílné. Už dávno nejsou jen jednobarevné a tuctové kousky. Moderní doba a móda si pohrála i s nimi a vytvořila z nich neočekávané kousky plné stylu a nápadu. A po kterých se tedy porozhlédnout v obchodech, zatoužíte-li po změně?

Ulla Popken Plavky tmavě zelená / pink / mix barev / kobaltová modř / nefritová

Jednodílné plavky mají podobně bohatou škálu barev a vzorů jako jakýkoliv jiný kus oblečení. Výběrem ale můžete docílit jiných výsledků. Například v černých plavkách, podobně jako v kterémkoliv černém oblečení, budete vypadat opticky štíhleji. Zároveň se dostaví i příjemný bonus v podobě lepšího opalování – černá přirozeně přitahuje sluníčko. Opalování tedy bude o poznání snazší. Mezi další klasiku patří bílé plavky. Ty doopravdy krásně dají vyniknout vašemu opálení. Ale rozhodně se ani u plavek nebojte sáhnout po zářivějších barvách nebo zajímavých vzorech. Právě léto a horko jsou pro takové experimentování nejlepší.

LASCANA Stahovací plavky námořnická modř / bílá

Monokiny

Zajímavá varianta pro každého kdo ve střihu jednodílných plavek hledá něco nevšedního. Tyto plavky jsou jednodílné, jen mají nějaké netradiční vykrojení buď vpředu plavek nebo po jejich boku. Vznikají tak nevšední a zajímavé kreace. Opět s možností kombinovat barvy podle libosti.