Sezóna jaro/ léto roku 2022 se nezadržitelně blíží. Proto je načase seznámit se s tím, co se letos bude nosit. Dnešní článek proto věnujeme tomu, co přesně trendy bude.

 

Móda je cyklická

Také letošní rok potvrzuje to, že staré trendy se pravidelně vrací. Tentokrát je to móda 70., 80. a 90. let 20. století. Hitem budou oversized kostkované košile, které jsou pohodlné a dají se navíc kombinovat mnoha způsoby. Comeback letos zažívají volné kalhoty v jakémkoliv střihu. Skinny kalhoty se naproti tomu pomalu vytrácejí.

 

Sukně všech délek

Do módy se tento rok vrací také minisukně. Ne však úplně v podobě jakou možná ještě pamatujete. Už žádná modrá nebo černá barva. Tentokrát vaše sukně musí hrát všemi barvami a vzory. Čím výraznější, tím lepší. Ale pokud nejste příznivcem krátkých sukní, tak vás potěší následující varianta. Takže když ne krátké, tak pořádně dlouhé. Až na zem. A opět musí být barevné se vzory a z různých materiálů.

 

Masivní boty

Boty s velkou podrážkou byly populární už loni. A vydrží s námi určitě až do léta. Bude to samozřejmě v různých verzích. Navíc se hodí k nejrůznějším stylům oblečení – obzvláště vyniknou ke vzdušným šatům.