S příchodem léta a teplého počasí, přichází i zlatá éra náramků. A v současné době snad ještě víc než kdy dřív. Náramky se nosí pořád a prakticky všechny druhy – korálkové, jemné s přívěsky, zlaté, kožené i z minerálů. Není neobvyklé kombinovat různé druhy a nosit hned několik najednou. Nejdůležitější je se řídit vlastními preferencemi a vkusem. Zde je několik druhů, které jsou hitem letošních prázdnin.

Jemný náramek z bílého zlata s rubínem KLENOTA

Minimalistické náramky

Tento typ náramku je sázka na jistotu. Většinou bývají zlaté s jemným přívěskem. Je to nejuniverzálnější šperk, který můžete zvolit. Hodí se prakticky k jakémukoliv oblečení, nijak nepřekáží a dá vyniknout zápěstí a ruce. Jediné na co si dát pozor je velikost. Nesmí být těsná ani příliš velká. Ideální jsou pak náramky o přibližně 2 cm větší než vaše zápěstí.

Náramek z růžových perel v bílém zlatě KLENOTA

Perlové náramky

Perly jsou stálicí módního průmyslu. Skvěle doplní váš společenský outfit, ale neměli bychom ho vynechávat ani při každodenním nošení. Vynikne vždy, když potřebuje výrazný šperk. Není vůbec špatné kombinovat i více perlových náramků naráz. Opět nebude to nijak přehnané, přirozeně zapadnou k jakémukoliv stylu, pro který se rozhodnete.

Náramek z bílého zlata s perlami Akoya KLENOTA

Korálkové náramky

Stylově ideální každodenní náramek. Na léto jsou nejlepší jeho barevné varianty. A zrovna u tohoto typu jen nejlepší kombinovat velké spektrum barev a hned několik na jednu ruku. Vůbec není třeba se toho bát. Léto je skvělá příležitost se v těchto věcech odvázat.

Náramek se srdíčkem v bílém zlatě KLENOTA

Tenké otevřené náramky

Tento náramek je tvořen pevnou obručí a navléká se na zápěstí bokem. Od všech ostatních typů se tento liší nejvíce. Ale i tak, nezaostává ani v univerzálnosti nebo eleganci. Zde se budou cítit obzvláště pohodlně vyznavači velmi jemných a decentních šperků. I přesto zvládnou celkem jistě upoutat pozornost.