Spodní prádlo je důležité pro každou ženu. Může se díky němu cítit dobře a sebejistě. Proto je jeho správná volba důležitější, než by si mnoho lidí myslelo. A které prádlo tedy stojí za vyzkoušení?

 

Elegantní braletky

Braletky jsou podprsenky, které jsou někde na pomezí sportovní a elegantní podprsenky. Není proto divu, že si je zamilovává čím dál více žen. Vypadají na těle velmi dobře a zároveň jsou pohodlné. Je možné vybírat ze široké škály barev a zdobení – tudíž každý najde to své.

 

Hladké místo krajky

Na krajkách není nic špatného. Ale občas jsou trochu přeceňované. Mohou působit trochu archaicky, nebo nevhodně odhalovat. Navíc největším problémem je to, že krajka často pod oblečením nevzhledně prosvítá. Jsou situace, kdy to nevadí, ale zpravidla je to něco, co je spíše nežádoucí. Alternativou k tomuto je rozhodně hladké prádlo. To je zase podceňované. A přitom k tomu není důvod. Působí velmi hezky a elegantně. A pokud je zvolena i vhodná barva, není nutné si lámat hlavu s nějakým prosvítáním.

 

Univerzální body

Stále trochu netradičním spodním prádlem je body. Některým lidem stále připadá trochu netradiční. Přitom po překonání prvotní nedůvěřivosti, je body úžasný kousek oblečení. Největší výhodou je to, že některé typy body projdou za klasický top a navíc se za žádných okolností nevyhrnou z kalhot či sukně. Což je pro některé lidi k nezaplacení.