Overal je oblečení, které když jednou vyzkoušíte, už mu nebudete schopni odolat. Propadnete kouzlu jeho jednoduchosti a stylovosti. Když se nad tím totiž zamyslíte, jedná se o ideální oblečení – spojuje dohromady vršek i spodek a nemusíte se tedy starat o to, jestli se k sobě něco hodí nebo nikoliv. A pro ty z vás, kteří se v overalu ještě nenašli, máme pro vás hned několik stylů, které vás zaručeně přesvědčí. 

ROXY Overal ‘ROLL UP YOUR SLEEVE’ béžová / modrá džínovina

 

S rukávem i bez něj

Každý z nás si pravděpodobně představuje overal jako klasické letní oblečení. Zpravidla ho vídáme s krátkými rukávy, nebo i bez nich, popřípadě s krátkými nohavicemi. Ale pravdou je, že overal můžete nosit i na podzim. Stačí sehnat ten model, který má dlouhé rukávy i nohavice. Je stejně stylový jako jeho letní varianta. Mnohdy dokonce projdou jako formální oblečení vhodné do divadla nebo pracovní schůzky. A pro doopravdy chladnější dny stačí sáhnout po klasické džinové nebo kožené bundě, popřípadě saku, a máte velmi trendy outfit.

LASCANA Overal mix barev / černá

 

Barvy, které vás rozzáří

I když léto je už za námi, nebojte se u overalů vybrat jejich barevnou variantu. Téměř okamžitě vás rozzáří a vy s ním zaručeně vyniknete. A navíc, vždycky jeho pestrost můžete ztlumit vhodně zvolenou bundou nebo kabelkou v tmavších barvách. Vždyť nikde nestojí, že podzim musí být období jen smutnějších barev.

O’NEILL Overal ‘ANISA’ mix barev

Sluší všem

Další úžasná věc, která se o overalu dá říct, je to, že sluší všem typům postav. Proto ať už jste jakýkoliv, nebojte se overal zvolit jako svůj oblíbený kousek. Správně zvolený model navíc dokáže protáhnout, zvýraznit i zeštíhlit. Rozhodněte se tedy nelimitujte. Overal je nepopiratelně nedocenitelný kousek, který patří do každého šatníku. 

BILLABONG Overal ‘babylon’ černá