Letošní rok disponuje širokou škálou trendů v obuvi. Můžete vybírat z mnoha barev, střihů a ozdob. Snadno tak najdete něco přesně pro sebe. V dnešním článku si představíme nejpopulárnější podzimní trendy pro rok 2021.

Podzim tohoto roku bude ve znamení kotníkových bot, kozaček, tenisek, balerínek a také bot na podpatku. Bude tedy rozhodně z čeho vybírat. A kromě klasických barev jako jsou černá, hnědá, béžová, tmavě modrá se nebojte sáhnout po zelené, žluté nebo oranžové. Pozornosti neujdete, pokud si vezmete boty v metalické úpravě. Ty dodají šmrnc každému podzimnímu outfitu.

 

 

Platformy a podpatky

Hitem letošního podzimu jsou rozhodně boty na platformách. Nezáleží ani na tom, jak budou vysoké nebo o jaký model bot půjde. Platformy vypadají skvěle jak na kozačkách, tak na kotníkových botách. 

Pokud preferujete podpatky, nezoufejte. I ty jsou letos v kurzu. A nebojte se experimentovat s jejich vzhledem – zkuste třeba ty, co jsou lemované kožešinou nebo v metalické barvě. 

 

Balerínky jako podzimní stálice

Balerínky jsou jedny z nejuniverzálnějších bot – jsou pohodlné na každodenní nošení a se správně sladěným outfitem je můžete vzít i na formální akce. Letos sáhněte po takových, které mají výrazné barvy jako jsou žlutá, oranžová nebo červená. Krásně totiž doplní tmavě modré nebo černé kalhoty a sukně, které se na podzim obvykle nosí. Nově se do centra pozornosti dostávají balerínky s hranatou špičkou. Klasické, mírně zaoblené špičce se však také stále daří a z módy nevyjde pravděpodobně nikdy.