Pastelové barvy jsou jemné, elegantní barvy, které příjemně rozzáří váš outfit. Zvlášť pokud se k vám již dostala podzimní nálada a váš šatník se přebarvil do tmavých odstínů. Jejich kouzlo tkví v univerzálnosti a lehkosti. Můžete je jednoduše zkombinovat s téměř jakoukoliv barvou a výsledek bude vypadat stylově a moderně. V pastelových tónech můžete sáhnout po doplňcích jako je kabelka nebo šátek, ale i po špercích. I ty vás spolehlivě rozzáří.  

 

Náramek s akvamarínem ve žlutém zlatě KLENOTA

 

I když se považujete za příznivce konzervativnějšího stylu oblékání, rozhodně se nebojte koupit si něco v pastelových barvách. Nakonec to nemusí být nic velkého a i tak to spolehlivě zaujme. A pokud byste si naopak přáli váš život na podzim a v zimě obarvit trochu víc, výhodou těchto barev je jejich kombinovatelnost. Světlá žlutá, pudrová růžová, mátová zelená i světle fialová a modrá. Můžete je pospojovat prakticky libovolně a nikdy to nebude příliš.

 

Náhrdelník z růžového zlata s růžovým safírem KLENOTA

 

Další výhodou pastelových barev je to, že v nich zazáří každý. Samozřejmě, že se v jejich jemných tónech nemusí každý cítit pohodlně, ale pokud jim dáte alespoň jednou šanci, určitě oceníte eleganci, kterou přináší. I když mohou na první pohled působit nevýrazně, toto zdání klame. A i vy přijdete na chuť svěžímu pocitu, který přinášejí.

 

Citrínové náušnice s diamantem ve žlutém zlatě KLENOTA