Bříško je jednou z partií, které lidi trápí nejčastěji. Zároveň je však velmi snadno zamaskovatelné. Stačí zvolit správné oblečení a rázem máte o několik kilo méně. Navíc se ani nejedná o nevkusné či nemódní kousky, právě naopak. Budete v nich vypadat a cítit se skvěle. Dnes vám několik takových typů oblečení představíme.

 

Šaty s řasením v oblasti břicha

Takto střižené šaty jsou jedny z nejlepších, které si můžete obléct. Budou na vás vypadat úchvatně a opticky vás udělají štíhlejší. Úplně nejlepší je navíc zvolit takové šaty, které budou mít výstřih do V – ten totiž opticky prodlouží vaši postavu. V takové kombinaci si nikdo většího bříška nevšimne.

 

Volné halenky

Největší chybou, kterou můžete udělat je obléct si upnutý vršek z měkké elastické látky. Takový top nebude ve finále sedět skoro nikomu. Volte proto raději halenky a topy ve volném střihu. Ideální je opět, pokud mají v oblasti břicha řasení. Zároveň se nevyhýbejte ani vzorům nebo barvám. Právě ty celý outfit rozbijí a ozvláštní.

 

 

Vyhýbejte se páskům

Snažíte-li se zakrýt bříško, velmi opatrně volte doplňky. Nejlépe se vyhněte všem páskům, mašlím nebo vázání, které by vedlo právě přes něj. Neznamená to samozřejmě, že se vzdáte pásků úplně, jen je nutné ho zapnout či uvázat výše, ne v nejširší části břicha.

 

Nezastrkávat

Častou chybou u tohoto typu postavy je zastrkávání topů do kalhot. Zpravidla k tomu vede domnění, že se tak zvýrazní ženská silueta. To bohužel není pravda. Mnohem lepší jsou delší halenky ve volném střihu. Zároveň se nebojte ani asymetrického střihu.

 

Úzké kalhoty v kombinaci s dlouhým topem

Osvědčená kombinace, se kterou nemůžete šlápnout vedle. Postava jablka má totiž zpravidla krásné nohy a tudíž se nebojte tento fakt podtrhnout úzkými kalhoty. A je jedno jestli se bude jednat o upnuté džíny, legíny či kožené kalhoty. Důležité je vždy zvolit tuniku či top, který bude zakrývat vaše hýždě. Opět je ideální zvolit takový, který má výstřih do V. Bude-li vám zima, vezměte si navrch kratší bundu či dlouhý cardigan.