Léto je tu a tak, kromě dovolené, každý zajisté přemýšlí nad tím, jaká móda bude hitem letošních parných dnů. A rozhodně se nejedná pouze o oblečení. Také obuv podléhá módním trendům. Co si tedy letos obujeme, abychom byli IN?

Také obuv kráčí s módním stylem

Někdo dává přednost obuvi pohodlné, bez ohledu na to, zda je zrovna trendy či nikoli. Pokud patříte mezi ty, kdo chtějí jít, alespoň trochu, s módními trendy, s těmito botkami letos rozhodně nesáhnete vedle.

  • Platforma – Pokud patříte mezi ženy, které nechtějí nebo nemohou nosit podpatky, pak jsou pantofle na platformě jejich dokonalou náhradou. Že nevíte, co je platforma? Jedná se o rovnou, ale vyvýšenou podrážku, které opticky prodlouží výšku. Jsou tedy ideální volbou pro ženy menšího vzrůstu. Navíc jsou pohodlné a příjemné pro každodenní nošení.
  • Sandály s řemínky – Tato obuvi je velmi efektivním a dokonalým doplňkem svěžího letního outfitu. Někoho možná děsí představa, že si bude muset při každém obouvání i sundavání tohoto typu obuvi šněrovat dlouhé řemínky. Pokud i vy patříte do této kategorie, ale rády byste byly majitelkou podobného modelu, nezoufejte. Můžete si pořídit sandály, které řemínky připnou na nohu pomocí přezky. Je to řešení rychlé, přesto velmi efektní. V nabídce naleznete jak barvy výrazné, vhodné k neutrálnímu stylu oblečení, tak naopak i decentnější.

  • Žabky, obuv přímo stylová – žabky nejsou jen obuv k vodě a bazénu. Elegantní variantou jsou modely kožené, na nízkém podpatku, které se hodí k jakémukoli letnímu outfitu. Vadí vám podpatek? Pak si pořiďte kožené žabky bez něj. I tato varianta bude žhavým hitem letošního léta.
  • Trendy sandále i na turistiku – Sandále si můžete pořídit i v případě, že milujete procházky přírodou.Pořídíte-li si kvalitní sandále outdoorové, můžete je využít nejen na vycházky, ale i na cestu lodí nebo brouzdáním mělkou vodou.