Stále vyšší teploty a slunečnější dny si žádají jediné – opět vytáhnout letní šaty nebo zauvažovat o pořízení nových. V dnešním článku si představíme, které šaty jsou letos zároveň módní a vhodné do horkých dnů. 

Šaty na ramínka

Šaty na ramínka jsou mnohdy jedinou vhodnou volbou v opravdu horkých dnech. Minimum materiálu umožňuje pokožce dýchat a vy se tak budete cítit příjemně. Navíc najdete nějaké vhodné pro každou příležitost. V případě délky může experimentovat s výběrem od mini až po maxi. A podobné je to také u barev a vzorů. Prodávají se stovky různých kombinací, takže se nemusíte bát, že byste si nevybrali. 

Letní midi šaty

Midi šaty jsou klasikou, jejíž délka je považována za univerzální a sluší jak vysokým ženám, tak těm nižším. Hitem letošního léta a této délky jsou rozhodně košilové šaty. Vypadají přesně tak, jak byste podle názvu čekali – mají límeček, knoflíky a někdy také pásek. Hodí se na každodenní nošení, ale seženete i takové modely, které můžete vzít na formálnější události. 

Boho letní šaty

Boho styl je jedním z těch, který se neustále vrací. Když už to vypadá, že se šaty inspirované hippies už nevrátí, ony znovu překvapí. A jinak tomu není ani letos. Boho šaty jsou vzdušné, vyrobené z lehkých látek a mají volný střih. Prodávají se ve všech možných barvách a s nejrůznějšími vzory. Od květin, přes výšivky až po krajky. Na některých najdete třásně, peříčka nebo copánky.