Letošní trendy v líčení jsou především ve znamení volnosti. Zvolte styl líčení, který milujete nebo se vám právě hodí a nemůžete šlápnout vedle. Nebojte se sáhnout po výrazných stínech, vytvořit nepřehlédnutelnou linku nebo zvolte výrazné barvy na rty. A už chcete cokoliv, nebojte se to vytvořit. Podívejme se společně na několik tipů na líčení pro letošní zimu, kterými se třeba můžete nechat inspirovat. 

 

Řasy a obočí

Dlouhé, černé a husté. To je trend, který v úpravě řas dominuje. Velmi populárními se opět stávají jednorázové umělé řasy. Takže neváhejte experimentovat. Naopak v obočí je tendence přesně opačná. Z výrazných, silných obočí se ustupuje a dává se přednost těm přírodním, tenkým a bledým. Velká výhoda pro světlé typy lidí, o trochu více práce pro ty ostatní.

 

Oční stíny

Velkým hitem letošní zimy jsou kovové odstíny stínů. A je jedno jakou barvu zvolíte – zelenou, měděnou, fialovou nebo úplně jinou. Nejdůležitější je ten kovový nádech. Pro docílení výrazného, až party líčení, je možné zkusit nenanášet oční stíny do ztracena, jak se to dělá obvykle, ale vytvořit výrazné okraje. Jen je dobré dát si pozor na to, aby byly dokonale rovné.

Dalším způsob, jak vytvořit módní líčení, je sáhnout po třpytkách. A to v jakékoliv formě a barvě. Dokonce nezáleží ani na tom, jestli je dáte na horní víčko nebo pod dolní řasy. Volte čistě podle vašich preferencích.

 

Rtěnky

Již neumírající klasikou jsou karmínové barvy rtěnek a i letos jsou hitem. Velmi poutavá barva, která přirozeně není pro každého. Pro takové z vás je ideální sáhnout po více decentních rtěnkách, nejlépe v kaštanových odstínech. Pokud chcete ale vyzkoušet něco nového, zkuste trend, který se nedávno vynořil. Na vnitřní část rtů se aplikuje tmavší barva, zatímco na vnější část světlejší. Vytvoří to působivý efekt, který trochu připomíná okamžik, kdy se napijete červeného vína.