Nějakou kabelku či tašku má dnes již téměř každý. Někdo jich má dokonce několik. Ale zpravidla platí, že každý má tu svoji oblíbenou, kterou nosí téměř pořád a kamkoliv. Ale pokud takovou ještě nemáte, nebo se vám zničila, a potřebujete nějakou koupit, máme pro vás přehled nejběžnějších typů kabelek, ve kterém určitě najdete tu svoji. 

Existuje nepřeberné množství druhů kabelek. Málokdo se v tom ještě zvládne orientovat. Ale ať už zvolíte jakoukoliv, vždycky by měla být kvalitně ušitá a z dobrého materiálu. Prostě taková, aby se po chvíli nezničila. 

 

Business kabelka

Název business kabelka může být trochu zavádějící. Nejedná se o přehnaně formální kabelky, ale o takové, které se hodí téměř kamkoliv. Na běžné nošení, do práce, na úřad, do školy nebo jenom tak do města. Je to taková univerzální kabelka, která bude ve většině případů vaše první volba. Měla by proto být kvalitní, aby se hned nezničila. Navíc je dobré vybrat takovou, která bude mít pohodlná ucha, vzhledem k tomu, že ji budete nosit v ruce. Zpravidla jsou to bytelnější kabelky o rozměrech papíru A4, které se vyrábějí ve všemožných barvách a stylech. Rozhodně si tedy nepředstavujte nic nudného a nevýrazného. Záleží jen na vašem stylu.

 

 

Crossbody kabelka

Crossbody kabelka je ideální, když chcete mít volné ruce. Jednoduše si ji pověsíte přes rameno a můžete jít. Každý aspoň jednu takovou potřebuje. Hodí se když půjdete na výlet, nakupovat nebo s kamarádkou na kávu. Crossbody kabelky mají zpravidla nastavitelný popruh, který si můžete zkrátit, nebo prodloužit. Tak aby bylo nošení kabelky pohodlné a nepřekážela vám.

 

Psaníčko

Psaníčko rozhodně není tak univerzální jako předchozí typy, ale jsou události a okamžiky, kdy je nenahraditelné. Na společenské akce se tašky větších rozměrů rozhodně nehodí, tudíž je psaníčko ideální. Dáte si do něj několik nezbytností a pokud ho správně vyberete, může sloužit jako skvělý doplněk celého vašeho outfitu