Roušky. Od září jsou opět zpět a pro mnohé to znamená opět povinnost si nějakou novou pořídit. A právě to, jak se staly nedílnou součástí našich životů, zvětšily se i požadavky na ně. Najednou nestačí, aby poskytovali účinnou ochranu, ale musí i dobře vypadat. Být zajímavé. Stali novým nezbytným módním doplňkem. Podívejme se proto na několik základních informací o nich a pak na několik vzorů, se kterými rozhodně vyniknete! 

Nasadit si správně roušku rozhodně není těžké, ale zároveň je dobré dodržet několik důležitých bodů. Kvůli sobě i okolí. Při nasazování začněte tím, že si umyjete ruce. Zabráníte tím tomu, aby se rouška případně kontaminovala zevnitř. Pak látku pevně přiložte přes ústa, nos i tváře. Čím méně vzduchu se dostane pod roušku, tím lépe. Během vašeho dne se rozhodně nedotýkejte vnější strany – aby se vám možné bakterie nedostaly na ruce.

Každá látková rouška je výhodná především tím, že ji můžete nosit v podstatě kolikrát chcete. Stačí se o ni správně starat – dodržovat pravidla pro správnou údržbu. Roušku je dobré nenosit více než 2x až 3x, popřípadě je nutné ji vyměnit kdykoliv, kdy je vlhká. Perte ji na 60 stupňů. Poté ji nechte úplně uschnout a přežehlete. Po takovém postupu je rouška připravena opět k používání.

Roušky, se kterými zazáříte

DELICATELOVE Látková rouška ‘Rainbow’ mix barev

Mey Látková rouška noční modrá

CODELLO Látková rouška ‘Pineapple Small’ krémová / šedá

Rich & Royal Látková rouška mix barev

ABOUT YOU Látková rouška ‘Karolina’ bílá / pink

Mask with Attitude Látková rouška ‘Bunny’ písková