Sukně jsou nepostradatelným prvkem šatníku mnoha lidí. A není divu – hodí se téměř kamkoliv a zároveň krásně podtrhnou tvary vašeho těla. Stačí vybrat ten správný typ a získáte kousek oblečení, který budete chtít nosit pořád, protože na vás bude vypadat skvěle. Víte, jaká pro vás bude tedy ta pravá?

 

Tužková sukně

Tužková sukně velmi zvýrazní ženské tvary. Proto bude nejvíce slušet lidem s postavou přesýpacích hodin. Navíc je využijete i na více příležitostí – v délce midi do práce a v délce mini např. na večírek. Pokud chcete svůj outfit ozvláštnit vyberte tužkovou sukni s rozparkem. Ulehčí se vám tím pohyb a navíc budete vypadat nezapomenutelně.

 

Skládaná sukně

Toto je typ sukně, který se po pár letech opět vrátil do módy. Opticky rozšiřuje boky, proto je dobré volit ji opatrně. Pokud se pro ni nakonec rozhodnete, získáte velmi univerzálního společníka. V kombinaci s lodičkami, nebo s boty na vysokých podpatcích vytvoříte elegantní outfit ideální např. na svatbu. Naopak v kombinaci s teniskami budete působit velmi neformálně, přesto stylově.

 

Áčková sukně

Áčková sukně získala svůj název díky svému lichoběžníkovému tvaru, který připomíná písmeno A. Je velmi univerzální v tom, že se hodí v podstatě na každého. Zamaskuje širší boky, popřípadě hubeným lidem dodá trochu zaoblenosti. V decentních barvách se bude hodit na pracovní schůzku, v odvážnějších barvách zazáříte i v každodenních povinnostech.

 

Džínová sukně

Džínové sukně zalichotí všem. Jsou velmi pohodlné a hodí se k nim téměř cokoliv. Úzké džínové sukně vyniknou postavách typu přesýpacích hodin a naopak ty široké rozšíří, nebo zúží boky. Přesně podle toho, jak potřebujete. Jediné na co si dát pozor je, že džínové sukně se nehodí na formální akce nebo důležitější schůzky. Na setkání s přáteli je však ideální.

 

Tylová sukně

Tylové sukně jsou velmi lehké, vzdušné až téměř dívčí. Díky tomu jsou vhodné do horkého letního dne. Vyniknete v nich, jak na svatbě, tak na rodinné oslavě. Navíc se prodávají v mnoha variantách – midi, maxi, lichoběžníkové, apod.

 

Kožená sukně

Kožené sukně patřily vždy mezi odvážnější kousky šatníku. Kloubí se v nich jakási divokost a dravost. Velmi lehce v nich můžete dosáhnout sexy vzhledu. Především v kombinaci s vysokými podpatky. Naopak když k nim zvolíte tenisky, docílíte velmi mladistvého a módního outfitu.